Producenci

O NAS

Jesteśmy dystrybutorem Veggie Tea - naparów warzywnych i organicznych herbat Alveus.
Naszą działalność rozpoczęliśmy od sprowadzenia do Polski tych ekologicznych herbat, w skład których wchodzą warzywa, zioła i przyprawy. Veggie Tea zapoczątkowały naszą ofertę, która w tej chwili powiększyła się o kolejne , wyjątkowe kompozycje na bazie ziół, rooibosa oraz herbat zielonych i białych.
 
Poszukujemy wyjątkowych produktów, które są najwyższej jakości i mają właściwości prozdrowotne, ponieważ zdrowy styl życia ma dla nas najwyższą wartość.
 
Mamy w ofercie artykuły  z Indii,  których skład jest  roślinny i leczniczy . Staramy się, aby większość naszego asortymentu miała ekologiczny certyfikat. Rekomendujemy szczególnie markę Himalaya.
Naszą ofertę kierujemy do osób aktywnych fizycznie. Właśnie z czynnego uprawiania sportu czerpiemy inspirację. Naszym klientom proponujemy tylko to, z czym sami się identyfikujemy. Propagując nasze produkty, reklamujemy zdrowy styl życia.
 
Zwracamy dużą uwagę na bezpośrednie relacje z klientami. Często można nas spotkać na degustacjach . Jest to wspaniała możliwość poznania nowych ludzi, spróbowania herbat, które wciąż są nowością.
 
Współpracujemy ze sklepami stacjonarnymi.
Są to przede wszystkim zielarnie, sklepy ze zdrową żywnością oraz apteki.
 
Sklep internetowy daje nam nieograniczoną możliwość dotarcia z ofertą do klientów i bardzo ułatwia dokonanie zakupu. Nasza propozycja stale się powiększa, lecz zawsze będziemy działać w przestrzeni eko.
Koncentrujemy się także na towarach ze znakiem fair trade. Jest to bliskie naszej filozofii. Staramy się w życiu i w biznesie być zmianą , którą chcemy widzieć w świecie. Łączymy nasze pasje z prowadzeniem działalności handlowej.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe